Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Обмін і повернення

Обмін і повернення

Для повернення та обміну товару необхідно звернутися в той роздрібний магазин (підрозділи), де було здійснено покупку, або зв'язатися з менеджером, відповідальним за ваше замовлення. Контакти менеджера ви знайдете на сайті компанії "Украгрозапчастина".

Закон України "Про захист прав споживачів" дає вам право на повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів у тому випадку, якщо товар не був використаний, збережено товарний вигляд виробу та його упаковки. Шини і камери та інші запасні частини, що мають сліди монтажу (використання), поверненню та обміну не підлягають.

Повернення запчастин куплених під замовлення, термін поставки яких більш 4-х днів неможливий, крім випадків коли товар не відповідає замовленому або при наявності заводскоого браку.
Можливе повернення товару зі складу і з постачанням 1 робочий день на склад магазину.
Вимоги до товару:
Збережений товарний вигляд (цілісність упаковки).
Немає слідів установки.
Пересилку повернення товару зі складу і з постачанням 1 день через помилки підбору оплачує клієнт.

Гарантія на товар не поширюється в разі самостійного монтажу запчастин і агрегатів. Гарантія поширюється тільки на випадки встановлення в авторизованих сервісних центрах компаній-постачальників.

Комплектність товару перевіряється під час отримання. Після отримання претензії щодо комплектності товару не розглядаються.

Звертаємо вашу увагу, що закон "Про захист прав споживачів" включає перелік товарів, які не підлягають обміну або поверненню. Серед них: рукавички, товари в аерозольній упаковці та моделі техніки у вигляді іграшок.

 


Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.