Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Maschio Gaspardo


Maschio Gaspardo
Офіційний дистриб'ютор в Україні
http://www.maschiogaspardo.com/


  Maschio Gaspardo – міжнародна група, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву, озелененню та догляду за сільськогосподарськими культурами.

    Група виробляє широкий асортимент ротаційних фрез та борон, мульчувачів, пневматичних сівалок точного висіву, сівалок для зернових культур, комбінованих сівалок, косарок, плугів, обладнання для мінімальної обробки грунту та обприскувачів.

   Компанія має 8 великих заводів, 5 в Італії та 3 закордоном (Румунія, Індія і Китай). Крім того, Maschio Gaspardo має філії з продажів, розташованих у Німеччині, Франції, Іспанії, Росії, Румунії, України, Польщі, Туреччині, Північній Америці, Китаї, Індії, Ірані та Грузії.

    Продукція цього бренду відома в СНД та багатьох країнах Західної Європи. Якість продукції Maschio Gaspardo підтверджується довговічністю, підвищеною зносостійкістю агрегатів та їх окремих вузлів. І саме це є перевагою техніки Maschio Gaspardo.

     Продукція бренду відповідає міжнародним стандартам. Виробництво агрегатів починається з перевірки якості матеріалу. Обробка матеріалу проходить високоточним обладнанням , фарбування проходить у кілька етапів. Збірка вже виготовлених деталей проводиться висококваліфікованими фахівцями. Компаныя надає гарантію на всю техніку і кожен вузол окремо .

     Maschio Gaspardo піклується і про післягарантійне обслуговування своєї техніки , проводиться сервісний ремонт і налагодження всієї техніки , яка реалізується дилерами Maschio Gaspardo.

     Maschio Gaspardo - компанія, яка розробляє і формує нові ідеї, перетворюючи їх у продукти і технології, які допомагатимуть фермерам в їх прагненні до ефективності.

    Техніка , яку ми можемо вам запропонувати показує високі показники при обробці грунту , посіві та догляді за культурами. Пропонуємо вам наступну сільськогосподарську техніку:

- Глибокорозпушувач PINOCCHIO, ATILLA, ARTIGLIO;

- Сівалки точного висіву SP SPRINT, MTR,  ROMINA MTR, METRO MTR 16, JULIA MECH MTR AIR SPRING 24;

- Овочеві сівалки OLIMPIA;

- Зернові сівалки MEGA 600, METRO MEGA 1200, CORONA 600;

- Ккультиватори  HL 8;

- Дискові борони UFO, PRESTO, ADMIRAL;

- Обприскувачі CAMPO;

- Плуги .UNICO, MIRCO;

- Прес-підбирач ENTRY, EXTREME;

- Подрібнювачі рослинних залишків TORNADO;

- Розкидач мінеральних добрив ZENO;

   Компанія УКРАГРОЗАПЧАСТИНА офіційний дистриб'ютор  Maschio Gaspardo.


 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.