Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Кременчуцький колісний завод


Кременчуцький колісний завод - сучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки. Підприємство розташоване в Україні, в самому її центрі - місті Кременчуці Полтавської області на одній з найбільших річок Європи - Дніпрі. Зроблена геометрія, максимальна міцність, точне балансування - колеса з такими характеристиками можуть бути створені лише в умовах високотехнологічного виробництва. Сталеві колеса Кременчуцького заводу витримують будь-які дороги та умови, використання наших дисків - безперечне умова безпечного пересування.

Виробнича потужність Кременчуцького колісного заводу розрахована на випуск більш 6000000 коліс і дисків на рік. Асортимент продукції підприємства налічує сотні позицій, серед яких сталеві колеса для легкових автомобілів, диски для причепів і мікроавтобусів, диски для вантажівок і сільгосптехніки. Крім цього, завод реалізує широкий спектр деталей для сталевих коліс: кільця, заготовки дисків, фланці та багато іншого. Всього Кременчуцький колісний завод випускає більше 500 видів коліс, дисків і деталей.


 Засноване в 1961 році, до теперішнього часу підприємство придбало великий технологічний досвід і створило розвинену промислову інфраструктуру. У 1994 році Кременчуцький колісний завод, рухаючись по шляху приватизації, перетворено у відкрите акціонерне товариство. У березні 2011 року товариство перейменовано в публічне акціонерне товариство Кременчуцький колісний завод.

З лютого 2002 року підприємство стало повноправним членом Європейської технічної організації по шинах, диск і обід (ETRTO) і увійшло до складу Європейської асоціації виробників коліс (EUWA).

Основні фактори, які визначають лідируюче положення Кременчуцького колісного заводу - це традиційно високу якість своєї продукції та впровадження нових технологій у виробництво. Виробничі лінії, створені фахівцями заводу на основі власного багаторічного досвіду, і використання досягнень провідних зарубіжних фірм дають можливість виготовляти колеса з параметрами, які відповідають міжнародним стандартам ETRTO. Продукція Кременчуцького колісного заводу має сертифікати відповідності в Україні та Росії. На заводі впроваджена система якості підприємства відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001. З 2011 року введена в дію система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO / TS 16949.Гордість заводу - виробництво великогабаритних коліс.

Сьогодні торгова марка «Кременчуцькі колеса» затребувана як машинобудівними підприємствами, куди поставки коліс ведуться для конвеєрної комплектації, так і підприємствами агропромислового комплексу, де колеса використовуються як запасні частини. Кременчуцький колісний завод пропонує цілу гаму коліс для комплектації практично всіх високопродуктивних комбайнів (зернозбиральних, кукурудзозбиральних, картоплезбиральних, бурякозбиральних, кормозбиральних - самохідних та причіпних) вітчизняного та імпортного виробництва: «Torum», «Acros», «Vector», РСМ-1701, РСМ -1401, «Нива-Ефект», «Полісся», «Славутич», «Єнісей», «Jaguar», «Mega», «Tucano», «Dominator», «John Deere», «Deutz Fahr», «Case» , «Massey Ferguson», «Holmer», «New Hоlland», для енергонасичених тракторів МТЗ, ХТЗ, ЮМЗ, «Кіровець», «Case», «John Deere», SDF, «New Hоlland», посівних комплексів «Horsch» і іншої сільськогосподарської техніки. Це колеса з типорозмірами: DW20A × 26, DW25A × 26, DW21A × 32, DW27A × 32, W12 × 24, DW18L × 38, DDW18L × 42, DW20A × 38, DW23A × 38, DW23A × 42, DW36А × 25.

Для екологічних шин низького і наднизького тиску підприємством випускаються колеса зі сверхширокими обіддям DW30A × 32, DDW28L × 42, DW36А × 25, DW36А × 32, за рахунок застосування яких значно знижується тиск трактора на грунт і зменшується пробуксовка коліс.

Особливе ж місце в асортименті продукції підприємства займає унікальний спектр аграрних коліс з посадковим діаметром 52 і 54 дюйма (W10 × 52 і W10 × 54) для самохідних обприскувачів, які призначені для проведення робіт по захисту рослин і внесення добрив на високих культурах (кукурудза, соняшник , рапс).

Також, заводом планується в 2011 році освоєння нових коліс для комбайнів, великих сельхозпріцепов та лісової техніки з 15-ти градусними посадочними полицями розмірністю: 26,5 × AG 20,00 TH2 і 30,5 × AG 20,00 TH2.

Сучасні лінії забарвлення

Найважливішим аспектом діяльності підприємства є модернізація і розширення його технологічної бази для виробництва конкурентоспроможної продукції. На підприємстві впроваджені сучасні лінії ґрунтування коліс методом катафорезного електроосадження з подальшим забарвленням двокомпонентними емалями або порошковими фарбами, що дозволяє забезпечити надійне і стійке покриття поверхні коліс. Для забезпечення збереження продукції в процесі доставки її споживачам на підприємстві використовуються сучасні технології пакування готової продукції. Пакетування коліс здійснюється на механізованих лініях, де пофарбовані колеса укладаються на дерев'яні або пластикові піддони «європалети» у кілька ярусів.

Сьогодні торгова марка «Кременчуцькі колеса», відома в усьому світі і відзначена багатьма Міжнародними та вітчизняними нагородами. Колісна продукція експортується в багато країн світу, в тому числі Росію, Білорусь, Данію, Угорщину, Францію, Бельгію, Німеччину, Нідерланди, Іран, Пакистан, Австралію та інші, а це ще раз підтверджує, що купуючи Кременчуцькі колеса, Ви робите правильний вибір !Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.