Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Бердянський завод сільгозптехніки


Бердянський завод сільгозптехніки
Торговий представник в Україні
http://bzst.com.ua/


ДП «Бердянський завод сільгосптехніки» спеціалізується на розробці і виробництві сільгоспмашин, навісного обладнання для збирання зернових, олійних, бобових, кормових та інших культур.

Продукція заводу поставляється споживачам України, експортується в Росію, Казахстан, Молдову, країни Євросоюзу (Болгарія, Литва, Латвія).

В основу створення сільгосптехніки закладені кращі традиції бердянських сільгоспмашинобудівників, їх багаторічний досвід і професіоналізм. На березень 2013 заводом виробляється більше 17 моделей і 170 модифікацій сільськогосподарської техніки, що відповідає сучасним вимогам. Це жатки причіпні і навісні, прес-підбирачі рулонні і тюкові, платформи-підбирачі, пристосування (ліфтера) для збирання соняшника і рапсу. Для фермерів виготовляються косарки сегментно-пальцеві і роторні.

У той же час конструкторським бюро заводу закінчується розробка нових зразків жаток для збирання кукурудзи, соняшнику, сої, візків для транспортування жниварок. При їх створенні, враховуються думки та побажання професіоналів, які експлуатують техніку в польових умовах.

Так рисова жатка ЖРН-5 розроблена виходячи з вимог рисівників-практиків України, Росії та Казахстану, які використовують їх для прибирання рису.

Високий технічний рівень, надійність, якість прибирання порівнянне з зарубіжними аналогами, є головними відмітними особливостями продукції заводу. А сервісне обслуговування та оперативна поставка запасних частин, виключають простої техніки під час збирального сезону.

Названі переваги дозволили заводу вже більше п'яти років здійснювати поставку навісного обладнання КЗ «Ростсельмаш», для комплектації випускаються комбайнів. Класичні комбайни «Нива», «Дон» і сучасні «Акрос», «Вектор», «Торум» оснащуються рапсовими столами заводу, а бердянські жниварки вироблені заводським колективом, прибирають зерно на полях України та багатьох країн.

 Також навісним обладнанням заводу оснащується зернозбиральні комбайни виробників України, Росії, Білорусі, Європи та Америки, таких як «Гомсельмаш», «Херсонський машзавод», CLAAS, New Holand, CASE, John Deere та інших. Споживачі можуть купити жатку, косарку, прес-підбирач, пристосування для збирання ріпаку і соняшнику, іншу сільгосптехніку безпосередньо на заводі або через дилерську мережу в Україні та за її межами.

Кожен покупець може бути впевнений у надійності придбаної продукції випущеної заводом.

Але при цьому пам'ятати і остерігатися контрафактної техніки, якої не добросовісні продавці і виробники, реалізують під маркою серйозних виробників.

І головне, вся діяльність заводу орієнтована на задоволення потреб аграріїв у якісній техніці.

Жатка зернобобовая модернизированная ЖЗБ-4,2М (5М)

 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.