Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


ЛКМЗ
Офіційний дилер в Україні Запчпстини і сільгосптехніка
http://lozovamachinery.com


Лозівські машини — сучасна сільгосптехніка, представлена широкою лінійкою енергоефективних,  інноваційних ґрунтооброблювальних та посівних агрегатів.

Історія створення та виробництва сільгосптехніки «Лозівські машини» почалася у кінці 90-х років минулого століття  на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ).

З 1999 року на заводі почали серійно виробляти борони з пружинним зубом (зубцем)  ЗПГ-24 та ЗПГ-15, які моментально  стали популярні в Україні та СНД, та дотепер утримують лідерські позиції серед зубових борін  вже під оновленою назвою – «Ліра».

Потім після цілого ряду популярних моделей  сільгосптехніки, проривом стає борона «Дукат», яка моментально завоювала  популярність в Україні та за кордоном.

Реальністю став факт: дискові борони Лозівських машин не тільки не поступаються найсучаснішим іноземних аналогам, але і по деяким параметрам перевершують їх.

Оригінальні конструкторські рішення, реалізовані у Лозівських машинах, забезпечують енергоефективність та економічність роботи агрегатів.

Характерна риса нашої компанії – клієнтоорієнтовність.

Наприклад, для багатьох аграріїв важливо, що сільгоспагрегати «Лозівські машини» адаптовані як для вітчизняної, так і для імпортної тягової техніки, та підходять як для невеликих фермерських господарств (з парком тракторів невеликої потужності 80-100 к.с.), так і для найбільших агропідприємств, орієнтованих на обробку великих площ ( з найпотужнішими тракторами).

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ЛОЗІВСКИХ МАШИН

ЗАРАЗ

Сьогодні Лозівські машини суттєво розширюють асортимент сільгосптехніки; збільшена лінійка дискових борін (повна лінійка від 2,5 м. до 16 м.), випущена ротаційна борона «Динар», важка зубова борона «ЛІРА XL» та важка дискова борона Дукат GOLD, проходять випробовування інші ґрунтооброблювальні агрегати, які не тільки не поступаються найсучаснішим іноземним аналогам, але і по деяким параметрам перевершують їх.

НОВИНКИ ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ — ГРОШІ ПАШУТЬ!

ТЕХНІКА ДЛЯ ОБРОБКИ ҐРУНТУ

ПЕРЕВОЗКА ПРОДУКЦИИ

ОПРЫСКИВАТЕЛИ

 

ДИСКОВЫЕ БОРОНЫ

 

ЗУБОВЫЕ БОРОНЫ

 

РОТАЦИОННАЯ БОРОНА

 

КУЛЬТИВАТОРЫ

 

ГЛУБОКОРЫХЛИТЕЛИ

 

КАТКИ ПРИКАТЫВАЮЩИЕ

 

НОСИТЕЛЬ ДЛЯ АГРЕГАТИРОВАНИЯ

 

ПОСЕВНАЯ ТЕХНИКА

 

 

 

Обновленные брошюры модельного ряда "Лозовские машины"

Буклет почвообрабатывающая техника

Червонец

Дукат

Франк

Гульден

Лира

Лира xl 

Шиллинг

Златник

ДУКАТ-GOLD

ЛАРИ

ДИНАР

ALBION-26Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.