Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Гідросила МЗТГ


Гідросила МЗТГ
Офіційний дилер в Україні
http://www.mztg.com/


Виробництво гідроциліндрів та гідророзподілювачів

Гідророзподілювачі

     " Гідросила МЗТГ " (раніше - Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів ) спеціалізується на випуску гідророзподільників для сільськогосподарської , будівельної та дорожньої техніки , будучи в СНД основним виробником даного виду продукції. З 2006 року "Гідросила МЗТГ " входить в структуру ЗАТ "Гідросила ГРУП" , найбільшого на території країн СНД виробника гідравлічних силових машин і компонентів гідромашин для сільськогосподарської , будівельної та дорожньої техніки.

     В даний час підприємство випускає моноблочні гідророзподільники типу Р80 , Р160 , МР100 , МР200 та секційні гідророзподільники типу МРС63 , МРС70 , МРС100 , МРС160 , МРГС25 .

Гідроциліндри

     У травні 2008 року в результаті реструктуризації зі складу " Гідросила МЗТГ " було виділено окреме підприємство " Гідросила ТЕТІС " , що спеціалізується на виробництві гідроциліндрів для сільськогосподарської , будівельної та дорожньої техніки.

     Сьогодні " Гідросила ТЕТІС " виробляє гідроциліндри поршньові двосторонньої дії , плунжерні і спеціальні гідроциліндри . Гідроциліндри випускаються різних модифікацій і типорозмірів. Поршневі гідроциліндри - діаметрами від 40 до 125 мм і ходом поршня від 100 до 1000 мм , плунжерні гідроциліндри - діаметрами 63 , 80 мм. Гідроциліндри розраховані на номінальний тиск від 16 до 30 МПа.


    Вся продукція під торговою маркою " Гідросила", в т.ч. гідророзподільники і гідроциліндри, реалізуються через "Торговий дім" Гідросила ". Наші розподільні компанії і дистриб'ютори знаходяться в Росії , Україні , Білорусі , Казахстані , Китаї. Мережа розподілу продукції підприємств налічує більше 120 партнерів у всіх регіонах Росії , України , Білорусі , в країнах Балтії , Казахстані , Молдові , Туркменії , Узбекистані , Азербайджані , Киргизії.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.