Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Трібо


Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод« Трібо »є виробником фрикційних і гальмівних виробів, до яких відносяться:

  • Накладки зчеплення
  • Накладки гальмові для барабанного гальма
  • Колодки гальмівні
  • Ущільнювальні прокладочні матеріали та вироби з них

Кількість найменувань, вироблених нашим підприємством перевершує три сотні виробів, які застосовуються на вантажних автомобілях, кар'єрної техніки, бурових установках, залізничному транспорті, сільськогосподарських тракторах і т.д. ... Крім того, наше підприємство виробляє ущільнювальні та гальмівні листові матеріали. (Трибонья, матеріал БР)

Біографія Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод« Трібо »почалася 1 липня 1979. На сьогоднішній день наше підприємство одне з найбільших східно-європейських виробників аналогічних товарів і володіє самим передовим технологічним оснащенням серед заводів країн СНД.

ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »знаходиться в місті Біла Церква, в 80 кілометрах від Києва - столиці України. Зручні транспортні маршрути (в 1км від траси Київ-Одеса і наявність залізничної розв'язки) дозволяють швидко передавати продукцію замовникам.

Максимальна увага приділяється контролю якості продукції. Контроль якості на всіх етапах виробництва проводиться атестованою за всіма стандартами заводською лабораторією. На заводі забезпечений стовідсотковий вхідний контроль сировини та матеріалів. Ми маємо сертифікати та працюємо з Систем менеджменту ІSO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, а також за системою менеджменту автомобільної промисловості ISO / TS 16949: 2009. Випробувальна лабораторія ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »акредитована НААУ на відповідність вимогам ДСТУ ISO / IEC17025: 2006 і має свідоцтво Російського Морського Регістру про визнання лабораторії. Фахівці ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »розробляють і впроваджують нові технології, які дозволяють швидко реагувати на зміни світових тенденцій, пов'язаних із зростанням вимог споживачів. Основою стратегічної політики нашого підприємства вважаємо орієнтацію на високу якість продукції з урахуванням конкретних вимог споживачів, розширення асортименту продукції, розробка нових видів продукції, підтримання репутації надійного і перспективного партнера на вітчизняному та зарубіжному ринках.

 

ПРОДУКЦІЯ ТОВ "БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЗАВОД" ТРІБО "на конвеєр НАЙБІЛЬШИХ автозавод

 

Продукція ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »поставляється на складальні конвеєри найбільших автозаводів України та Росії.

Вона рекомендована для установки в гальмівні вузли і вузли зчеплення на заводах:

МАЗ (Мінськ),

 

«АвтоКраз» (Кременчуг),

 

«Тюменский машиностроительный завод» (Тюмень),

 

«Ростсельмаш»(Ростов-на-Дону),

 

«ЧАЗ» (Чебоксарський агрегатний завод),

 

«Харьковский тракторный завод» (Харків),

 

 Лозовський завод «Трактородеталь» (Лозова),

 

«БелАЗ» (Жодіно),

 

«Южмаш» (Дніпропетровськ).Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.