Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


HF AGRO
Офіційний дилер в Україні
http://hfagro.com.ua/ua


HF AGRO — СІЛЬГОСПТЕХНІКА ЕФЕКТИВНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

 

Техніка HF Agro дає більше, ніж ви очікуєте.
Більше для вашої землі - більше для вашого бізнесу.

 

HF Agro - молодий сучасний бренд, створений в 2020 році. Бренд фактично створено «за запитами аграріїв» - в процесі роботи наша команда чітко побачила запит (навіть вимога!) Ринку про більшу гнучкість в лінійках серійних виробів. Це не могло залишитися без відповіді.

Бренд створено Романом Гіршфельдом (президентом компанії з виробництва ґрунтообробної техніки LOZOVA MACHINERY), на основі багаторічного і успішного досвіду розвитку бренду LOZOVA MACHINERY і виведення його на перші позиції по виробництву грунтообробної техніки.

 

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Пріоритетний напрям HF Agro - прагнення до інновацій і створення нових унікальних продуктів за індивідуальними запитами аграріїв. В умовах постійно мінливих вимог до ведення сільського господарства в компанії готові забезпечити фермерів кращими машинами і стати надійним партнером для своїх клієнтів.

HF Agro - це інноваційний підхід до рішень для аграрного сектора. Наша компанія пропонує кастомізовані рішення - максимально індивідуальний підхід до місцевих умов

 

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ

У лінійку продукції HF Agro входять оборотні плуги для оранки по різних грунтів, дискові, зубні, ротаційні і шлейфові борони, глибокорозпушувачами і щелерези, польові культиватори та агрегати для передпосівної підготовки. Асортимент продукції також включає великий вибір розкидачів, аплікаторів-подкормщіков для рідких добрив і аміаку, пакувальники і вивантажувачі зерна, польові катки для прикочування ґрунту до і після посіву.

ДИВИТИСЯ ВЕСЬ КАТАЛОГ ТОВАРІВ

 

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Виробничі потужності HF Agro розміщуються в різних країнах - бренд орієнтується на загальносвітові ресурси, працює з найцікавішими компаніями з різних країн.

Ми вибираємо кращі рішення і знахідки з усього світу, а потім «підганяємо», підстроюємо під вас і ваші завдання, а фінальна збірка і адаптація агрегатів проводиться в Україні - ми підтримуємо вітчизняне машинобудування і розвиток сільськогосподарської галузі.

 

ЖИВЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ РОСЛИН

Окремий напрямок діяльності компанії - активні бактеріальні комплекси для підживлення та захисту рослин створені на основі найбільш агрономічно цінних азотфіксуючих бактерій (виду Azotobacter, зокрема Azotobacter chroococcum). Завдяки використанню комплексів AZOTER® поліпшуються біологічні властивості грунту і відновлюється її мікробіологічна активність.  

 

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

ІНШІ НАПРЯМКИ

Компанія не обмежується тільки аграрною сферою - в модельному ряду HF Agro є також універсальні агрегати для дорожньо-будівельної та комунальної галузі, техніка для зимового обслуговування доріг.

  

 
    

 

 

 

 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.