Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


Bellota
Офіційний дилер в Україні
http://www.bellota.com/ru/ru/


 На сьогоднішній день компанія Bellota пропонує повний асортимент компонентів культиваторів , починаючи від стійок і закінчуючи амортизаторами і затискачами . Твердість і пружність всіх деталей досягається тим , що для їх виготовлення застосовується сталь, що найбільш підходить для кожного виду виконуваних робіт. Строгий контроль якості гарантує найкраще співвідношення пружності і твердості , що надає виробу високу зносостійкість.

    Компанія Bellota ( Іспанія ) провідний світовий виробник робочих органів для плугів , культиваторів , борін , сівалок та іншої сільгосптехніки різних виробників . Компанія Bellota завжди приділяє велику увагу науково -дослідним розробкам , щоб запропонувати увазі представників різних галузей кращі рішення , які допоможуть підвищити якість і полегшити роботу. Цей постійний пошук удосконалення та якості є двигуном , який спонукає компанію Bellota рухатися вперед у майбутнє , повне нових ідей , які чекають своєї реалізації . Cmjujlys Grupo Patricio Echeverria розпорядженні виробничі потужності в Іспанії , Мексиці , Колумбії , Венесуели , Бразилії , США та Індії.

      Всі відвальні плуги виготовляються з борвмісної сталі. Контрольована термічна обробка гарантує якість всього асортименту продукції . Максимальна твердість плугів досягає 52 Hrc , що забезпечує міцність , пружність і гарну зносостійкість виробу. Компанія Bellota також пропонує відвали і запчастини з триплекс -сталі , яка забезпечує високий ступінь пружності і стійкості , твердість яких досягає 62 Hrc на 85 % деталей .

          Компанія Bellota не тільки є першопрохідцем у виробництві дисків для борін з борвмісної сталі. Тут застосовуються суворі контроль якості , що гарантують повну однорідність дисків забезпечуючи якісне виконання польових робіт. Система автоматичного контролю забезпечує належну твердість у 52 Hrc в 100 % дисків. Ця твердість у той же час забезпечує пружність і міцність , необхідні для поглинання ударів без пошкодження диска. Заточені кромки з борвмісної сталі є самозагострювальними під час робіт , що забезпечує рівномірність роботи і стійкість для розрізання з легкістю рослинних залишків.

   Висіваючі диски Bellota , виготовлені з борної сталі з заточеною ріжучою кромкою , мають оптимальну геометричну поверхню для виконання обраного виду робіт . Висока точність і зносостійкість забезпечує рівномірність обробки грунту. Як результат використання суворих стандартів високої якості , висіваючі диски Bellota рентабельні , оскільки мають більший термін служби з меншим зносом. Тому провідні світові виробники посівних машин вибирають висіваючі диски Bellota .
 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.