Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Роменский завод Тракторзапчасть


ПАТ "Роменський завод "Тракторозапчасть" Мінпромполітики України спеціалізується на випуску запасних частин до колісних тракторів. 
 Після звільнення м.Ромни у вересні 1943 року за вказівкою партійних і радянських органів, роменці приступили до відновлення зруйнованого війною господарства міста. 
 На майданчику, де зараз знаходиться завод, були одні руїни, зруйновані будівлі. Ось у цих пристосованих приміщеннях, без будь-якої механізації невелика група людей, кілька десятків осіб з числа повернулися з фронту воїнів почали перші свої роботи з ремонту сільськогосподарської техніки. Так була організована на початку свого існування міжрайонна майстерня капітального ремонту сельхозтехнікі (ММКР), де проводився ремонт нафтових двигунів і тракторних моторів ХТЗ, ДТ-54, КДП. 
Однак народному господарству все більше турбувалися техніки, запасних частин до неї . Вирішуючи це питання, на базі колишніх майстерень, в 1958 році, був організований Роменський завод "Тракторозапчасть".
 З організацією заводу почалося розвиватися виробництво. До встановлення твердих завдань і конкретної номенклатури доводилося заводу самому налагоджувати кооперовані зв'язку з іншими великими підприємствами, як виробничих послуг. 
 У старих, пристосованих під виробництво приміщеннях, без самих елементарних зручностей, за перший рік роботи заводу в 1959 році , було випущено продукції на суму 182 тис.руб. при загальній чисельності 69 осіб і наявності основних виробничих фондів на 74 тис.руб. 
На період заснування заводу в колишніх приміщеннях ММКР знаходилося старе непродуктивне обладнання, яке вимагало заміни та модернізації.
Починаючи з 1960 року завод отримує нове обладнання, підвищується технічний рівень, зростає продуктивність праці, поліпшується якість продукції, завод починає проводити будівництво нових цехів, адміністративно- побутового корпусу, складських приміщень та інших, необхідних для виробничої діяльності, ділянок.
Зараз завод займає площу 2,5 га і випускає більше 100 найменувань виробів для колісних тракторів, вантажних і легковихавтомобілей, товарів народного споживання.
Основними видами продукції є: тяга рульова до тракторів МТЗ, ЮМЗ-всього 7 модифікацій, 4 найменування шарніра уніфікованого, пальці до автомобілів ГАЕ-53 , ГАЗ-24, "Таврія", Москвич М-412, ЗАЗ, КАМАЗ, УАЗ-469, МАЗ.
Освоєно та впроваджено у виробництво близько 20 найменувань нових виробів для автотракторної техніки, комбайнів.
Це такі запасні частини, як вісь, тяга верхня, втулка, розкіс, стяжка та інші.
Продукція заводу користується великим попитом, як в Україні, так і за її кордоном. Основними споживачами є Росія, Білорусь, Угорщина та інші.
З 1 квітня 2008 року на підприємстві впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001-2000. Сертифікат виданий незалежною організацією TNO Certification BV
 ПАТ "Роменський завод " Тракторозапчасть " і його представництво в Росії - ТОВ " МТС ", м. Курськ є постійними учасниками найбільших міжнародних сільськогосподарських і промислових виставок на Україні, в Росії і країнах СНД, на яких якість продукції заводу знаходить постійне визнання.

З 1 квітня 2008 року на підприємстві впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001- 2000. Сертифікат виданий незалежною організацією TNO Сertification BVВхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.