Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


ХАРП
Партнер
http://www.harp.ua/


Публічне акціонерне товариство «Харківський підшипниковий завод» (ПуАТ «ХАРП»), в минулому ГПЗ-8 - один з найбільших виробників кулькових і циліндричних роликових підшипників СНД. З січня 2000 р входить до Індустріальної групи УПЕК.

Завод є лідером в СНД з виробництва підшипників для підприємств сільськогосподарського машинобудування, а також одним з провідних постачальників компаній транспортного машинобудування і залізничної галузі. Продукція ХАРП застосовується також в автомобільній, добувній та електротехнічнійї промисловості, в гірничо-металургійному комплексі.

    

Харківський підшипниковий завод випускає більше 500 типів підшипників зовнішнім діаметром від 30 до 400 мм під торговою маркою HARP (ХАРП), HAPR-AGRO, HARP-AUTO.

У 2007 р. до традиційних для заводу напрямками додалося ще одне - виробництво гарячештамповані і токарнооброблених напівфабрикатів і компонентів автомобільних, залізничних та індустріальних підшипників.

Продукцію ХАРП споживачам постачають залізничний і автомобільний дивізіони УПЕК.

http://upec.ua/

Індустріальна група УПЕК активно розвиває науково-технічний і виробничий потенціал ХАРП. В даний час на заводі реалізується ряд інвестиційних проектів, у тому числі комплексний інвестиційний проект з модернізації виробництва залізничних підшипників загальною вартістю близько EUR 25 млн. В рамках програми модернізації придбано нове технологічне обладнання, зокрема відпаливні комплекси, токарні та шліфувальні верстати високої точності. 

На підприємстві впроваджена система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 (орган із сертифікації - MOODY INTERNATIONAL, Великобританія), також ХАРП сертифікований за системою ISO / TS 16949: 2002. У 2008-2010 рр. на ХАРП, як і на всіх підприємствах Індустріальної групи УПЕК, впроваджена комплексна система автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки і комп'ютерного супроводу машинобудівного виробництва (КСА).

Розробку і вдосконалення продуктів ХАРП на основі сучасних інженерних рішень веде Інженерний центр Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) спільно з Об'єднаним інженерним центром УПЕК. УКТБПП - провідний в Україні центр розробки роликових і кулькових підшипників для залізничного та автомобільного транспорту та інших галузей народного господарства. З 2008 р УКТБПП - головна організація в Україні по стандартизації в підшипниковій промисловості: ми ведемо розробку нових державних стандартів та нормативної документації з підшипникової продукції.

Будівництво першого українського підприємства підшипникової промисловості (за радянських часів - восьму за рахунком державного підшипникового заводу - ГПЗ-8) почалося в 1945 році, в період післявоєнної відбудови народного господарства. Пуск першої черги заводу відбувся 1 листопада 1947. У 1994 році на базі підприємства створено відкрите акціонерне товариство «Харківський підшипниковий завод». З січня 2000 року ХАРП входить до Індустріальної групи УПЕК. З 2011 року - публічне акціонерне товариство «Харківський підшипниковий завод».Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.