Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Bondioli & Pavesi


       З самого початку діяльності компанія Bondioli & Pavesi з відданістю займається розробкою систем для передачі потужності. Це призвело до створення інтегрованої лінії виробів, розроблених і виготовлення ленних з урахуванням вимог клієнтів компанії.

      Сьогодні Bondioli & Pavesi являє собою велику промислову групу, що поєднує і координуючу роботу різних підприємств з проектування, виробництва та продажу обладнання , а також надання технічної допомоги та інших допоміжних послуг. Bondioli & Pavesi здійснює свою діяльність в більш ніж 50 країнах світу експортуючи більше 80% свого об'єму продажів ( 35 % за межами країн ЕО) . Увага до клієнта означає також здійснення систем якості контролюючих всі фази розробки і виробництва. Тому Bondioli & Pavesi постійно і уважно стежить за системою якості всіх своїх підприємств. Bondioli & Pavesi завірена сертифікатом DNV згідно з нормою UNI- EN ISO 9001:2000 з розробки та виробництва трансмісійних ( карданних валів і коробок передач для сільськогосподарського та промислового використання. Завод виробляє коробки передач сертифікований DNV згідно з нормою UNI EN ISO 14001.


      Успіх безперервного зростання слід віднести на рахунок пильної уваги до вимог клієнта, яке виявляється в конкретній політиці постійного пошуку і капіталовкладень, в безперервній увазі до виробничих процесів і в здатності до розвитку ідей та проектів, найбільша частина яких реалізована у співпраці з самими ж виробниками обладнання.

Група Bondioli & Pavesi


Проектування та виробництво
 Група Bondioli & Pavesi складається з тринадцятьох підприємств, кожне з яких спеціалізоване у розробці та виготовленні певних компонентів силової передачі. Кожне підприємство має автономну організацію для того, щоб надавати клієнтам найкраще обслуговування.

 

Комерційні фірми


Продаж та обслуговування
Комерційна сила - це стратегічна передумова будь-якого розвитку . З цієї причини компанія Bondioli & Pavesi з 1967 року почала створювати підприємства на основних світових ринках з чіткою метою , що полягає у поширенні своєї продукції і надання клієнтам технічного обслуговування. Сьогодні існують дванадцять комерційних підприємств і вони утворюють торгівельну структуру , яка працює в понад 50 країн за допомогою складної мережі, що складається із сотні торгових посередників , що володіють виключним правом на продаж продукції даного виробника , і тисяч дистриб'юторів.

 

ЗМІСТ ПРОДАЖРОЗПОДІЛ ПРОДАЖ
 КАРДАННІ ПЕРЕДАЧІ СІЛЬСКОГО ГОСПОДАРСТВА ІТАЛІЯ
КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ БУДІВНИЦТВА

 СТРАНИ ВНЄ ЄЕС
 ГІДРАВЛІЧНІ КОМПОНЕНТИ ІНШІ ІНШІ СТРАНИ
 ІНШІ ПРОДУКТИ  


Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.