Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

Машгідропривід


Машгідропривід
Офіційний дилер в Україні
http://www.mashgidroprivod.com.ua


     Харківський завод « Машгідропрівод » заснований в 1944 році і на сьогоднішній день є найбільшим виробником поршневих , плунжерних і телескопічних гідроциліндрів з номінальним тиском 16-32 МПа загального та спеціального призначення .

     Продукція має широке застосування в різних галузях народного господарства і є робочим органом і одним з основних елементів гідравлічних систем будівельних і дорожніх , сільськогосподарських , комунальних , лісотехнічних машин і механізмів .

      Потужна виробнича база , удосконалений технологічний комплекс і кваліфікований персонал дозволяють виробляти продукцію високої якості і широкого асортименту.

     На даний момент на заводі налагоджено випуск гідроциліндрів з наступними параметрами: - Тиск від 6.3 до 40 мПа ; - Діаметр гідроциліндра від 40 до 250 мм; - Хід гідроциліндра до 2400 мм; - Діаметр штока від 25 до 200 мм.

     З метою дотримання міжнародних стандартів у виробництві гідроциліндрів з 1998р. підприємство використовує німецькі ущільнення Merkel світового лідера в цій галузі - фірми Freudenberg- Simrit AG . Застосування цих ущільнень підвищує герметичність і надійність , а також забезпечує високу працездатність нашої продукції . За рахунок цього нвмаловажного фактору підприємство збільшило гарантійний термін експлуатації до 18 місяців зо дня установки гідроциліндрів на машину.

      Замовниками заводу є найбільші машино -будівельні заводи : «Харківський тракторний завод» , ХК « АвтоКрАЗ » (м. Кременчук) , ВАТ «Червона Зірка » (м. Кіровоград) , «Дніпропетровський комбайновий завод» , ДП МЗ « Гідромаш» (г . Мелітополь) , ВАТ « Онежський тракторний завод » (м. Петрозаводськ) , ВАТ «Коммаш » (м. Арзамас ), та ін.

     Продукція сертифікована за міжнародним стандартом ISO - 9001: 2009

     Також продукція має сертифікат відповідності.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.