Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

ТОВ «Руслан — Комплект»


ТОВ «Руслан — Комплект»
Офіційний дилер в Україні
http://remcomplekt.com.ua/


Виробнича база ТОВ «Руслан-Комплект» розташована на більш ніж 10 000 кв.м; до її складу входять шість цехів, обладнані відповідно до міжнародного стандарту.

Цех холодного листового штампування має в своєму розпорядженні 40 пресів від 6,3 до 400 тонн. 

 Цех пластмас має в наявності термопластавтомати як вітчизняного, так і імпортного виробництва, з обсягом випуску від 63-х до 5000 куб.см; що працюють як із заставними знаками, так і в автоматичному режимі. У виробництві широко застосовуються сучасні композиційні матеріали, такі як дакрил, полікарбонат, «Хайтрел», «Копель», а також поліамід, поліетилен, АБС-пластик.

Оперативний облік, система зберігання матеріалів, виробів і прес-форм поряд з постійним зниженням енерговитрат дозволяє випускати недорогу та якісну продукцію.

На даний момент цех пластмас виготовляє понад 300 виробів різної форми і структури.


Інструментальний цех.

Складні формотворчі штампи і прес-форми сьогодні неможливо виготовити без електроерозійних (прошивних і дротяних), токарних, і фрезерних верстатів з числовим програмним управлінням. Тому, на нашому підприємстві є усе необхідне обладнання для виготовлення точного високопродуктивного оснащення будь-якої складності. Проектування в електронному вигляді в Pro / Engineer і створення об'ємної 3D моделі дозволяє після підбору інструменту і написання керуючої програми вести обробку на даному виді обладнання з високою точністю на готове по розпеченим деталям. Кваліфікований персонал, нові сучасні верстати з числовим програмним управлінням дозволяє виготовити складні штампи і прес-форми вагою 1,5 т.

Упор виробництва ТОВ «Руслан-Комплект» робиться на мінімальні енергетичні та трудові витрати тобто на безвідходне і маловідходне виробництво, уніфікації оснащення та підвищення її стійкості.

ТОВ «Руслан-комплект» розгляне можливість співпраці, починаючи від проектних робіт до повного виготовлення штампів і прес-форм з їх випробуванням і здачею замовникові. Можлива їх експлуатація на нашому обладнанні з виготовленням деталей в необхідних кількостях високої якості.


 Складальні цехи.

Складальні роботи є заключним етапом у виробничому процесі. На нашому підприємстві маються два складальних цехи: по збірці світлотехніки і по збірці ремонтних комплектів. В цех по збірці світлотехніки з виробничих цехів надходять окремі деталі і заготовки, які надалі збираються в готові вироби. Якість складальних робіт значно впливає на експлуатаційні якості на надійність і довговічність виробів, тому після складання продукція проходить контроль, на відповідність параметрів встановлених стандартів якості.

Цех зі складання гумотехнічних виробів.

Для складання ремонтних комплектів ТОВ «Руслан-Комплект» використовує полімерні вироби Білоцерківського заводу ГТВ (ТОВ «Інтер - ГТВ»), Маріупольського заводу ГТВ, Сумського заводу ГТВ і Курськ ГТВ. Продукція від постачальників проходить ретельний контроль у власній лабораторії з перевірки якості гуми і тільки потім потрапляє в складальний цех. Пластмасові вироби входить до складу ремонтних комплектів, ТОВ «Руслан-Комплект» виробляє самостійно. Кінцевий результат - це ремонтні комплекти, високої якості, що відповідають стандартам і запитам споживачів.

Инструментальный цех.


Эрозионный участок.


Склад Політика в області якості ТОВ «Руслан-Комплект» передбачає повне задоволення запитів споживачів за якістю нашої продукції, а також безпеку та охорону навколишнього середовища.

Вся продукція має сертифікати відповідності в системі УкрСЕПРО. У серпні 2008 р буде проведено аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001-2000.

Вироби захищені патентами «Корисна модель» і «Промисловий зразок». Керівництво бачить своє основне завдання в створенні умов які забезпечують усвідомлене участь працівників ТОВ «Руслан-Комплект» в процесі управління якістю, максимальний прояв творчих здібностей кожним членом колективу, що гарантує стійкий прибуток підприємства.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.