Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ»


zavod_003_small2 ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» - підприємство галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування. Історія підприємства налічує понад 160 років досвіду виробництва обладнання для ведення аграрного бізнесу.

Сьогодні ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» є лідером в сегменті вітчизняного виробництва ґрунтообробної техніки з часткою ринку України більше 30%. Підприємство стабільно працює зі своїми партнерами, як в межах України, так і в Казахстані, Республіці Білорусь, Молдові, Польщі, Болгарії, Румунії, Чехії, Словаччини, Узбекистані і Таджикистані.

Багаторічна творча співпраця інженерно-технічних фахівців ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» з колективами Білоцерківського державного аграрного університету та Українського НДІ по випробуванню та прогнозуванню машин і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого, дозволило розробити і освоїти випуск на підприємстві комплексу оригінальних сільськогосподарських знарядь для подрібнення рослинних залишків, поверхневої і основний механічного обробітку ґрунту. Ця техніка по праву може бути використана в сучасних енергозберігаючих та екологічно чистих технологій землеробства, забезпечуючи при цьому рішення цілого ряду різнобічних завдань, а саме:

- створення оптимального структурного стану і будови посівного шару;

- можливість управління водно-повітряним, тепловим і живильним режимами в грунті;

- забезпечувати захист її від водної та вітрової ерозії;

- знищення бур'янів;

- підвищення родючості та продуктивності сільськогосподарських угідь.

Також «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» випускає і постійно вдосконалює виробництво високопродуктивної кормозбиральної техніки, яка по праву користується заслуженим попитом у аграріїв багатьох країн.

Високий технічний рівень сільськогосподарських машин і знарядь підтверджений багатьма патентами, виданими підприємству патентними службами України та Росії, а також техніка виробництва ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» отримала підтвердження відповідності існуючим стандартам і директивам ЄС. Підприємством отримано офіційні документи, видані Варшавським відділом органу сертифікації виробів Інституту технології і біологічних наук Польщі та Державним випробувальним інститутом сільськогосподарської, харчової та лісогосподарської техніки SZZPLS, a.s. Чехії якими засвідчується, що весь модельний ряд агрегатів грунтообробних дискових типу АГ, агрегатів грунтообробних з пружинної ресорою типу АГР, універсальних дискових агрегатів типу УДА, універсальних дискових агрегатів з пружинної ресорою типу УДАР, а так же диско чизельний агрегати ДИЧ-3,1, ущільнювач ґрунту причіпний УГП-6,0, комбайн роторний причіпний КРП-2,0 «Рось-2» які пройшли сертифікацію і відповідають вимогам, встановленим чинними стандартами в Європі.

ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» пропонує Вам широкий вибір сучасних машин: дискові агрегати навісного типу АГ, АГР, напівпричіпного типу АГР, АГРП, причіпного типу УДА, УДАР; диско-чизельний агрегати ДИЧ; культиватори навісного типу КН; глубокоразрихлітелі навісного та причіпного типу ГР; борони пружинні важкі типу БПВ; ущільнювач ґрунту причіпний УГП.

Техніка ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» - техніка європейської якості, яка отримала визнання серед тисяч фермерських господарств та аграрних холдингів.

З сільськогосподарською технікою ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ» Ви можете бути впевнені, що вирішите всі поставлені завдання, отримавши максимум прибутку за мінімум часу.

 

Сельхозтехника

 

Запасные части

 

 
Відділ збуту:

Тел. / Факс: (057) 719-85-80, 719-85-81, 719-85-82, 719-85-83

Сергій Дюков моб: +38 095 2908875

Максим Смолін моб: +38 095 2909963

Володимир Білаш моб: +38 050 4018414

Антон Нізов моб: +38 050 3153262Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.