Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори

ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»


ТОВ НПП «ХМЗ»

ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»
єдиний в Україні завод, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. Підприємство має 125-річну історію і надійно закріпилася на ринку як виробник техніки, в якій успішно поєднуються сучасні технології, високий професіоналізм працівників заводу і відповідальний підхід до створення продукції.

В кінці XX століття завод приступив до серійного випуску самохідних зернозбиральних комбайнів «Славутич», які тривалий час були його візитною карткою. З 2012 року розпочато випуск самохідних зернозбиральних комбайнів «СКІФ» - модернізованої версії комбайнів «Славутич». Зараз Херсонський машинобудівний завод випускає 4 основні моделі комбайнів «СКІФ»: «СКІФ-230», «СКІФ-230А», «СКІФ-250», «СКІФ-250Р». У перспективі планується серійне виробництво більш потужних «СКІФ-290» і «СКІФ-330». Крім зернозбиральних комбайнів підприємство також виробляє: жатки для збирання зернових культур, жатки для збирання кукурудзи та соняшнику, пристосування для збирання ріпаку і гірчиці, візки для транспортування жаток, платформи-підбирачі.

На сьогоднішній день на полях України працюють понад 1000 комбайнів «Славутич», 3000 жниварок для збирання кукурудзи та більше 5000 жниварок для збирання соняшника.

Продукція заводу затребувана не тільки в Україні, а й за кордоном. Протягом багатьох років ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» є надійним постачальником сільськогосподарської техніки в Росію, Польщу, Угорщину, Болгарію, Сербію, Чорногорію.

Про високу якість сільськогосподарської техніки виробництва ХМЗ свідчать численні медалі та дипломи, отримані підприємством на міжнародних виставках. У 2008 році Міжнародна академія рейтингових технологій «Золота Фортуна» нагородила продукцію Херсонського машинобудівного заводу дипломом якості «UNIVERSAL QUALITY» в номінації «Лідери машинобудівної галузі України».

Ключовим фактором успіху підприємства є постійний контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва - починаючи від перевірки комплектуючих і закінчуючи тестуванням готових комбайнів і жаток. Саме тому кожен покупець може бути впевнений в надійності і високій якості придбаної продукції.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.