Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


Починаючи з 2007 року, компанія AKCELA належить до групи Petronas - міжнародного петрохімічного концерну, що займає в рейтингу фірм восьме місце в світі. Наша фірма має тривалі традиції. Заснована в 1912 році в Туріні, в Італії, в якості відділення FIATA з виробництва мастильних матеріалів. Проектує, виготовляє і виводить на ринок мастильні матеріали та спеціальні рідини найвищої якості. Наші продукти відповідають найвищим потребам у світі моторизації, починаючи з продуктів для двигунів, коробок передач, гальмівних і охолоджуючих систем в автомобілях, мотоциклах, тракторах, вантажівках, і закінчуючи рідинами для обробки металів і масел загартовування, застосовуваних у промислових процесах, а також спеціальних продуктів, застосовуваних у гірничій промисловості та у судноплавстві. Стратегія розвитку фірми, розроблена так, щоб наша торгова марка стала впізнаваною в усьому світі. Завдяки дієвій підтримці локальних ініціатив, наша фірма за останній час з успіхом завойовує швидко розвиваючися нові ринки збуту.

В даний час фірма є серйозним гравцем у моторізаціоннім секторі, світовим лідером на ринку мастильних продуктів для сільськогосподарської техніки та регіональним лідером ключових сегментів ринку масел. Сила нашої міжнародної маркетингової компетенції, перевірені знання в галузі досліджень і розвитку, а також великий потенціал і співпраця зі стратегічними виробниками OEM - продукції, а також з ключовими дистрибюторами в усьому світі, дозволяють нам дивитися в майбутнє з упевненістю і переконанням, що ми і в надалі будемо добиватися успіхів і представляти цінність для всіх наших партнерів і клієнтів. Фірма Petronas Lubricants проводить в Польщі і в країнах східного блоку дистрибюцію своїх продуктів через відкрите тут суспільство Petronas Lubricants Poland.

У 2000 році, Case, один з найважливіших гравців на світовому ринку з виробництва будівельної техніки і сільськогосподарських машин вибирає Petronas Lubricants в якості ексклюзивного партнера. На доказ тісного співробітництва Petronal Lubricants розробляє Akcela, нову марку серії продуктів, створеної, щоб відповідати технічним вимогам Case і Steyr. Метою створення кожного окремого продукту Akcela є гарантія максимальної продуктивності машин Case і Steyr. Продукти Petronas Lubricants, завдяки своєму досвіду в даній сфері, відповідають новітнім технічним вимогам. У даній серії особливу технічну важливість набувають трансмісійні масла Akcela Nexplore, Akcela Hy-Tran Ultra і Akcela Multi Tractor. Особливість продуктів Akcela підтверджується ексклюзивним продажем дилерами Case і Steyr.

Продукти AKCELA створені із застосуванням сучасних технологій і рецептур.

Продукти AKCELA задовольняють всім вимогам, що пред'являються до технічного обслуговування сільськогосподарського обладнання Case IH.

У серію AKCELA входять всі типи мастильних матеріалів і робочих рідин:

  • моторні масла
  • трансмісійні масла
  • гідравлічні масла
  • гальмівні рідини
  • консистентні мастила
  • захисні рідини для радіаторів

 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.