Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
+380508881515
+380504010921
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шини та диски

Акумулятори


ХТЗ
Офіційний дилер в Україні
http://xtz.ua/


 

   Продукція ХТЗ користується довірою у всьому світі. 80 річний досвід роботи , кропітка праця професіоналів , тисячі годин випробувань проходить техніка , щоб відповідати вимогам клієнтів . Техніка ХТЗ вважається по праву найдоступнішою , надійною і якісною.

    Обкатка тракторів модельного ряду ХТЗ проводиться в умовах спеціалізованих цехів відповідно з технологічним паспортом. Всі роботи сертифіковані.

     Гарантійна служба готова в будь-який час надати допомогу споживачеві , що забезпечує постійну експлуатаційну готовність тракторів.

ТРАКТОРА

    Розширення технологічних можливостей обробки грунту , збільшення спектру застосовуваних сільськогосподарських машин дозволяють домогтися максимальних результатів у сільськогосподарському виробництві .

     Трактори виробництва ХТЗ призначені для реалізації потенціалу сучасних сільгоспзнарядь , агрегатуємих з тракторами класу 3 - 4т потужністю 180-240 л.с. , у всіх основних технологіях обробітку грунту : традиційної , безвідвальної , мінімальною та нульовою .

      Простота конструкції , мінімальні витрати на експлуатацію та оптимальна ціна колісних і гусеничних тракторів ХТЗ в поєднанні з можливістю агрегатуватися з комбінованими сільгоспзнаряддями досить високого ступеня складності і відповідної вартості дозволяють оптимізувати витрати на виробництво одиниці сільгосппродукції і таким чином отримати додатковий прибуток від 5 до 15% у порівнянні з імпортними аналогами .

     При виборі моделі трактора особливу увагу рекомендуємо звернути на параметри , що вигідно відрізняють трактора серії ХТЗ- 170 від тих що раніше випускалися і експлуатованих дотепер на території СНД тракторів Т- 150К .

    Запасні частини виготовляються з дотриманням технічних умов та ГОСТів , це забезпечує високу якість і надійність. Оригінальність запасних частин підтверджується спеціальним штампом відділу контролю якості , а литі деталі мають клеймо «ХТЗ» і каталожний номер . ВАТ « ХТЗ» сертифікований за стандартом ISO 9001.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.